Boxe Serioux 2.1 SoundRise 2160W, putere totala 60W RMS, tip 2.1, sateliti 2 x 15W, subwoofer 30W, Conectivitate: Bluetooth, USB, AUX, SD, Radio FM, negre, SRXS-2160W 35%
Boxe Serioux 2.1 SoundRise 2160W, putere totala 60W RMS, tip 2.1, sateliti 2 x 15W, subwoofer 30W, Conectivitate: Bluetooth, USB, AUX, SD, Radio FM, negre, SRXS-2160W